Księga gości

Treść 11-17 z 17.
10-04-2013 00:44
Berenika ( Norwegia )
Witam wszystkich!
Jesteśmy z mężem szczęśliwymi właścicielami mini bulla, a chcąc by nasza wzajemna miłość kwitła, potrzebujemy nauki i wiedzy od specjalisty jakim jest Pani Katarzyna! Czekamy z niecierpliwością na czas szkolenia bowiem głęboko wierzę i przekonana jestem, że po ukończeniu NASZEJ edukacji wyjdziemy mądzrzejsi i bardziej świadomi.. Pani Katarzyna ma nietuzinkowe podejście do wychowania psa i nieskorzystanie z możliwości kształcenia się u Niej byłoby grzechem!
pozdrawiamy serdecznie :-)
01-04-2013 22:13
Ania i Mariusz
Nooo ! Nareszcie jest stronka naszych ukochanych bullków. Cudowna :-)) Pozdrawiamy z całego serca Pani Katarzyno !!!
27-03-2013 15:26
Jacek ( Chodzież , Polska )
Pani Kasiu! Strona po prostu cudowna, zdjęcia, opisy ... mogę oglądać i czytać po 3 razy i wciąż mało! Pani pasja zasługuje na podziw i medal! A te Urwisy zagłaskał bym! Od lat przymierzam się aby taką małą Fruzie (już mamy imię) zaprosić do domu i w tym roku mam nadzieje, że nam się to uda. Z pewnością będę Panią "nękał" - proszę mi wybaczyć - aby mała Fruzia pochodziła z dobrych rąk czyli od Pani! We wrześniu proszę się uzbroić w cierpliwość do mnie! Zapowiedziałem, że zaraz po przeprowadzce "miłość na 4 łapkach" musi być, bo inaczej uciekam do lasu :) Pozdrawiam serdecznie i z pewnością do zobaczenia Jacek
21-03-2013 18:52
magda ( Warszawa )
Bulterier Moja Miłość.
Kiedyś miałam takiego Aniołka i do dziś za Nią tęsknię. Ta tęsknota zaprowadziła mnie na stronę Pani Kasi. Najpierw maile, potem rozmowa. Obie te rzeczy niezykłe. Uświadomiłam sobie, że oprócz TAKICH Bulterierów szukałam TAKIEJ Osoby jaką jest Pani Kasia. Na razie muszę niestety poczekać z zamieszkaniem ze świnką, ale wiem na pewno!!!! że ta świnka będzie z Dziedzictwa Tudorów:)
Jestem pewna, że do zobaczenia Pani Kasiu:))
14-03-2013 10:45
Robert ( Starachowice , polska )
O! Jest wreszcie Pani nowa strona !!! Fajna, czekamy na więcej zdjęć. Szkoda, że nie ma już tamtej-poprzedniej-przywiązaliśmy się do niej, ale coż. Pozdrawiamy serdecznie. Ucałowania dla Mlodych Zabójców! ;-)) hehe
13-03-2013 11:23
Marta ( Kraków , Polska )
Od trzech lat jestem szczęśliwą posiadaczką Bullki z hodowli p. Kasi. Ciężko w kilku zdaniach opisać mój zachwyt tym cudownym Stworem, a poza tym ktoś mógłby pomyśleć:"jest nieobiektywna, każdy się zachwyca i kocha swojego psa" dlatego postanowiłam podać kilka argumentów potwierdzających moje zdanie-jeśli bulterier-to tylko z DT!
1) Nikt poza p. Kasią nie dobiera właściciela do szczenięcia pod względem OSOBOWOŚCI
2)Szczenie z DT jest wychowane lepiej niż niejeden dorosły pies!3)Doskonale odżywione, zdrowe i świetnie rokujące wystawowo-tyle, że dla p.Kasi w przeciwieństwie do innych hodowców, nie zależy na tym żeby jej psy biegały po ringach, tylko żeby były mądrze kochane.
4) Biorąc psa od p.Kasi masz dożywotnią gwarancje pomocy-jeśli zajdzie potrzeba.
To nie koniec, ale 1000 znaków nie wystarcza żeby opisać jak wspaniałe są to Psy. Mam nadzieję, że to przekona potencjalnego nabywce bulla i będzie mógł zaznać szczęścia, którego ja zaznałam:)
06-01-2013 21:03
Marzena ( PL )
Zazdroszczę Pani tych psów. Piękne są, mam nadzieje że kiedyś i ta rasa będzie mogła znaleźć się u mnie w domku. Pozdrawiam